Бджолиний підмор підвищує імунітет
У хітиновому покриві бджіл учені знайшли такі цінні хімічні речовини, як гепарин і гепароїди. Вони здатні пригнічувати запальні процеси, стабілізувати кров’яний тиск, лікувально діють на систему крові, стан судин.
Що таке бджолиний підмор? Як це не сумно, підмор — тіла загиблих бджіл. Зазвичай він буває трьох видів: зимовий — той, що вимітається з вуликів під час зимівлі бджіл, весняний — збираний біля вуликів, і трупики бджіл, що залишилися після лікування бджоложаленням.
У хітиновому покриві бджіл учені знайшли такі цінні хімічні речовини, як гепарин і гепароїди. Вони здатні пригнічувати запальні процеси, стабілізувати кров’яний тиск, лікувально діють на систему крові, стан судин.
Очищення організму. Приймати кількість крапель спиртної настоянки, рівну кількості років життя, поділивши краплі на дві частини, 2 рази на день відразу після їжі у невеликій кількості води протягом місяця. Кожні півроку курс повторювати.
Настоянка бджолиного підмору використовується для стабілізації кров’яного тиску, при серцево-судинних захворюваннях, захворюваннях нирок, судин головного мозку, при лікуванні аденоми простати і сексуальних порушеннях – імпотенції і фригідності. При цих захворюваннях настоянка бджолиного підмору призначається по 15-20 крапель після їжі на протязі 1-2 місяців.
Настоянка бджолиного підмору використовується також для профілактики недоумковатості, підвищення імунної системи організму. Призначається в дозі, рівній одній краплі на рік життя (наприклад, пацієнту 50 років, значить, йому необхідно щоденно приймати 50 крапель настоянки).Чи ви готові покращити своє здоров’я та підвищити свою працездатність? Чи ви бажаєте отримати професійну пораду від пасічника по застосуванню продуктів бджільництва для підсилення імунної системи, щоб не хворіти і насолоджуватись життям?Підмор — це просто загиблі бджоли.
Максимальна кількість бджолиного підмору на пасіці буває під час весняної ревізії сімей бджіл, саме в цей час його найзручніше заготовити про запас.
Слід мати на увазі, що використовувати можна не весь підмор, а тільки той, який добре зберігся, тобто достатньо свіжий, сухий, без цвілі та ознак розкладання. Завдяки антибактеріальним і противірусним властивостям він пригнічує активність деяких мікроорганізмів, захищаючи організм від вірусних інфекцій.
Бджолиний підмор відновлює біологічну рівновагу організму шляхом очищення і регуляції обмінних процесів, підвищує опірність організму до несприятливих зовнішніх впливів. Антиоксидантні властивості підмору дозволяють застосовувати його для нейтралізації токсичних сполук, запобігання мутацій на клітинному рівні, уповільнення процесів старіння організму.
Підмор запобігає атеросклерозу, зміцнює стінки судин, знімає неприємні відчуття в ділянці серця. Він очищає кишечник, нормалізує його мікрофлору, регулює кислотність шлункового соку, має противиразкову дію.
Крім того, його використовують при лікуванні маститу і панариціїв, при суглобових болях, аденомі передміхурової залози, імпотенції і фригідності.Спиртовий екстракт підмору застосовують для стабілізації кров’яного тиску, в разі серцево-судинних захворювань, захворювань нирок, судин головного мозку (по 15-20 крапель екстракту після їди впродовж 1-2 місяців).
Приймати літнім людям щодня протягом 6-12 місяців у дозі, рівній одній краплі на рік життя (70 років життя — 70 крапель екстракту).